Vieme, vieme… apríl je už za nami, ale naše zážitky boli také intenzívne, že nám chvíľu trvalo ich spracovať. Ako sme sa teda v apríli mali?
Fotenie na tablo (7. trieda)
Bábkové divadlo – Budkáčik a Dubkáčik
Fotenie na tablo (8. trieda)
Návšteva knižnice – Divoká symfónia
Bábkové divadlo – Malý princ
